| БРОЙ ФУНКЦИИ | 10 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А+ |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 76 L |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | NV7B4345VAK/U2 |
| ВИСОЧИНА: | 59.60 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 57.0 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 10 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+ |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| МЕХАНИЧЕН ТАЙМЕР: | Да |
| КАТАЛИТИЧНИ ПАНЕЛИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 76 L |
| ЗАЩИТА ОТ ИЗТИЧАНЕ НА ГАЗ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8806094336849 |



















