| ENERGY CLASS | A |
| TELESCOPIC SHELVES | Yes |
| PYROLITIC | Yes |
| CAVITY VOLUME | 71 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | HBG3720B4 |
| HEIGHT: | 59.50 см |
| WIDTH: | 59.4 см |
| DEPTH: | 54.8 см |
| ENERGY CLASS: | A |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| MECHANICAL TIMER TYPE: | Yes |
| TELESCOPIC SHELVES: | Yes |
| PYROLITIC: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| CAVITY VOLUME: | 71 L |
| COOKING LEVELS: | 3 |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005545988 |



























