| ENERGY CLASS | А+ |
| PYROLITIC | Yes |
| CAVITY VOLUME | 77 L |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | BP6138B |
| HEIGHT: | 60.00 см |
| WIDTH: | 56.4 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| ELCTRONIC CONTROL: | Yes |
| ELECTRICAL TIMER TYPE: | Yes |
| PYROLITIC: | Yes |
| CAVITY VOLUME: | 77 L |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782901812 |





















