| PYROLITIC | Yes |
| CAVITY VOLUME | 67 |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | HNG978QB1 |
| HEIGHT: | 59.50 см |
| WIDTH: | 59.4 см |
| DEPTH: | 54.8 см |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| ELCTRONIC CONTROL: | Yes |
| COOLING FAN: | Yes |
| STEAM COOKING: | Yes |
| PYROLITIC: | Yes |
| COLOUR: | BLACK |
| CAVITY VOLUME: | 67 |
| COOKING LEVELS: | 3 |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005327041 |















