| COOKING FUNCTIONS | 8 |
| ENERGY CLASS | A |
| CAVITY VOLUME | 70 |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MBO65M80D2-X |
| HEIGHT: | 59.50 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 57.5 см |
| COOKING FUNCTIONS: | 8 |
| ENERGY CLASS: | A |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| COOLING FAN: | Yes |
| PUSH AND PULL BUTTONS: | Yes |
| AIRFRY FUNCTION: | Yes |
| COLOUR: | INOX |
| CAVITY VOLUME: | 70 |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6944271689585 |










