| COOKING FUNCTIONS | 8 |
| ENERGY CLASS | А+ |
| CAVITY VOLUME | 65 |
| Brand | CANDY |
| MODEL: | FMCIDC N602/CA |
| HEIGHT: | 59.50 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 56.8 см |
| COOKING FUNCTIONS: | 8 |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| MECHANICAL TIMER TYPE: | Yes |
| COOLING FAN: | Yes |
| CAVITY VOLUME: | 65 |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| COOKING LEVELS: | 5 |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8059019096742 |
















