| ENERGY CLASS | А+ |
| PYROLITIC | Yes |
| CAVITY VOLUME | 76 L |
| Brand | MIELE |
| MODEL: | H 7264 BP |
| HEIGHT: | 59.00 см |
| WIDTH: | 56.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| ELECTRICAL TIMER TYPE: | Yes |
| COOLING FAN: | Yes |
| PYROLITIC: | Yes |
| CAVITY VOLUME: | 76 L |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| COOKING LEVELS: | 5 |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4002516132547 |















