| COOKING FUNCTIONS | 13 |
| ENERGY CLASS | A |
| TELESCOPIC SHELVES | Yes |
| PYROLITIC | Yes |
| CAVITY VOLUME | 63 L |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | TEKA |
| MODEL: | STEAKMASTER |
| HEIGHT: | 59.50 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 55.9 см |
| COOKING FUNCTIONS: | 13 |
| ENERGY CLASS: | A |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| TELESCOPIC SHELVES: | Yes |
| PYROLITIC: | Yes |
| CAVITY VOLUME: | 63 L |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 8434778009910 |


























