| БРОЙ ФУНКЦИИ | 13 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА | Да |
| ПИРОЛИТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 63 L |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | TEKA |
| МОДЕЛ: | STEAKMASTER |
| ВИСОЧИНА: | 59.50 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.9 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 13 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА: | Да |
| ПИРОЛИТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 63 L |
| ТИП НА ФУРНАТА: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8434778009910 |


























