| БРОЙ ФУНКЦИИ | 4 |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 38 L |
| Марка | NEFF |
| МОДЕЛ: | C24DR1XN0 |
| ВИСОЧИНА: | 45.50 см |
| ШИРИНА: | 59.6 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.8 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 4 |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГОТВЕНЕ НА ПАРА: | Да |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 38 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242004270034 |























