| TELESCOPIC SHELVES | Yes |
| PYROLITIC | Yes |
| CAVITY VOLUME | 73 L |
| Brand | WHIRLPOOL |
| MODEL: | WOI98MPT2SBA |
| HEIGHT: | 59.70 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 56.4 см |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| ELECTRICAL TIMER TYPE: | Yes |
| TELESCOPIC SHELVES: | Yes |
| PYROLITIC: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8003437836312 |



















