Garmin Drive™ 53 MT-S EU
ОПРОСТЕТЕ ШОФИРАНЕТО СИ
Независимо от Вашето пътуване, сателитната навигация Garmin Drive 53 Ви държи на път и Ви държи фокусирани върху пътя пред Вас. Със своя елегантен 5-инчов сензорен дисплей с висока разделителна способност, лесно избирайте и мащабирайте — и оставете тази GPS сателитна навигация да Ви преведе през целия път.
Елегантен. Модерен. Красив. 5-инчовият сензорен дисплей прави прегледа на Вашия маршрут по-ясен от всякога.
Получавайте предупредителни сигнали за остри завои, промени в скоростта, училищни зони и други.
Време за почивка — сателитната навигация Garmin Drive 53 Ви предлага спирки за храна, гориво и почивка.
Планирайте забавленията си с Tripadvisor® оценки на пътници.
Получавайте насоки и предупреждения за екологични зони по Вашия маршрут.
Предоставя услуги в реално време, като трафик на живо и време.

ЯРЪК СЕНЗОРЕН ДИСПЛЕЙ
Яркият 5-инчов стъклен сензорен дисплей с висока разделителна способност прави прегледа на Вашия маршрут ясен и лесен. А модерният, красив дизайн изглежда добре на всяко табло.
ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ ЗА ШОФЬОР
За насърчаване към по-безопасно шофиране и повишаване на осведомеността за ситуацията, сигналите за шофьора Ви предупреждават за предстоящи остри завои, промени в скоростта, училищни зони и др.
ВИЖТЕ КАКВО СЛЕДВА
Вижте спирките за храна, гориво и за почивка по маршрута си — и дори вижте предстоящи градове докато шофирате.
TRIPADVISOR
Прегледайте оценките на TripAdvisor за хотели, ресторанти и атракции по Вашия маршрут или близо до Вашата дестинация
МАРШРУТИ ЗА ЕКОЛОГИЧНИ ЗОНИ
Получавайте насоки и предупреждения за екологични зони по Вашия маршрут.
ПОКРИТИЕ НА КАРТАТА
Вашата сателитна навигация включва предварително заредени пътни карти и актуализации за Европа. Актуализирайте карти и софтуер с помощта на Garmin Express™ или Wi-Fi®.
GARMIN REAL DIRECTIONS™ ФУНКЦИЯ
Лесни за разбиране, произнасяни упътвания завой-по-завой, Ви водят като приятел, използвайки имена на улици, имена на магазини и разпознаваеми забележителности.
ТРАФИК И ВРЕМЕТО НА ЖИВО
Избягвайте закъснения и намерете спестяващи време отклонения с трафик на живо, когато сте сдвоени с Вашия съвместим смартфон (с активиран Bluetooth и GPS), работещ с приложението Garmin Drive™. Освен това вижте прогнозите за времето, текущите условия и анимиран радар.
ВИЖТЕ ЗАД АВТОМОБИЛА СИ
Когато сдвоите тази сателитна навигация със съвместима Garmin камера за заден ход (продава се отделно), можете лесно да видите превозни средства, пешеходци и други препятствия зад Вашия автомобил.
| DISPLAY SIZE INCH | 5.0 " |
| MAPS | ЕВРОПА И БЪЛГАРИЯ |
| Brand | GARMIN |
| MODEL: | DRIVE 53 LIVE TRAFIC |
| DISPLAY SIZE INCH: | 5.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 12.7 см |
| RESOLUTION: | 800 X 480 |
| MAPS: | ЕВРОПА И БЪЛГАРИЯ |
| VOICE NAVIGATION: | Yes |
| BULGARIAN MENU: | Yes |
| MEMORY CARD SLOT: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 753759336158 |










