| DIMENSION | 25 СМ |
| MAX POWER | 150 W |
| Brand | ALPINE |
| MODEL: | SBE-1044BR |
| DIMENSION: | 25 СМ |
| MAX POWER: | 150 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4958043541904 |



i
"" in 7 days
Със своята максимална мощност от 500W тази бас кутия тип "Band Reflex" е предназначена за големите фенове на баса. Тя има вграден бас SWE-1044E и висококачествени входни клеми. Защитната решетка предотвратява възможността от повреди на говорителя.
| DIMENSION | 25 СМ |
| MAX POWER | 150 W |
| Brand | ALPINE |
| MODEL: | SBE-1044BR |
| DIMENSION: | 25 СМ |
| MAX POWER: | 150 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4958043541904 |