| DIMENSION | 20 CM |
| MAX POWER | 45 W |
| FREQUENCY RANGE | 40 Hz - 20 KHz |
| Brand | ALPINE |
| MODEL: | SXE-2035S |
| DIMENSION: | 20 CM |
| MAX POWER: | 45 W |
| IMPEDANCE: | 4 ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 40 Hz - 20 KHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4958043514397 |



| DIMENSION | 20 CM |
| MAX POWER | 45 W |
| FREQUENCY RANGE | 40 Hz - 20 KHz |
| Brand | ALPINE |
| MODEL: | SXE-2035S |
| DIMENSION: | 20 CM |
| MAX POWER: | 45 W |
| IMPEDANCE: | 4 ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 40 Hz - 20 KHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4958043514397 |