| DIMENSION | 16 СМ |
| MAX POWER | 30 W |
| FREQUENCY RANGE | 70-20000Hz |
| Brand | JVC |
| MODEL: | CS-J620 |
| DIMENSION: | 16 СМ |
| MAX POWER: | 30 W |
| IMPEDANCE: | 4 Ohm |
| FREQUENCY RANGE: | 70-20000Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4975769413803 |



i
"" Today
| DIMENSION | 16 СМ |
| MAX POWER | 30 W |
| FREQUENCY RANGE | 70-20000Hz |
| Brand | JVC |
| MODEL: | CS-J620 |
| DIMENSION: | 16 СМ |
| MAX POWER: | 30 W |
| IMPEDANCE: | 4 Ohm |
| FREQUENCY RANGE: | 70-20000Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4975769413803 |