| РАЗМЕР | 16 СМ |
| МОЩНОСТ | 30 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 70-20000Hz |
| Марка | JVC |
| МОДЕЛ: | CS-J620 |
| РАЗМЕР: | 16 СМ |
| МОЩНОСТ: | 30 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 Ohm |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 70-20000Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4975769413803 |



i
"" Днес
| РАЗМЕР | 16 СМ |
| МОЩНОСТ | 30 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 70-20000Hz |
| Марка | JVC |
| МОДЕЛ: | CS-J620 |
| РАЗМЕР: | 16 СМ |
| МОЩНОСТ: | 30 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 Ohm |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 70-20000Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4975769413803 |