| РАЗМЕР | 13 СМ |
| МОЩНОСТ | 30 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 45 Hz - 22 kHz |
| Марка | KENWOOD |
| МОДЕЛ: | KFC-S1366 |
| РАЗМЕР: | 13 СМ |
| МОЩНОСТ: | 30 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 Ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 45 Hz - 22 kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 19048222954 |






i
"" Днес
| РАЗМЕР | 13 СМ |
| МОЩНОСТ | 30 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 45 Hz - 22 kHz |
| Марка | KENWOOD |
| МОДЕЛ: | KFC-S1366 |
| РАЗМЕР: | 13 СМ |
| МОЩНОСТ: | 30 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 Ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 45 Hz - 22 kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 19048222954 |