| РАЗМЕР | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ | 60 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 45Hz-22KHz |
| Марка | THUNDER |
| МОДЕЛ: | TCS-6918 |
| РАЗМЕР: | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ: | 60 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 OHM |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 45Hz-22KHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800145223282 |












i
"" до 7 дни
| РАЗМЕР | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ | 60 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 45Hz-22KHz |
| Марка | THUNDER |
| МОДЕЛ: | TCS-6918 |
| РАЗМЕР: | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ: | 60 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 OHM |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 45Hz-22KHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800145223282 |