| DIMENSION | 13 СМ |
| MAX POWER | 35 W |
| FREQUENCY RANGE | 33Hz to 24kHz |
| Brand | PIONEER |
| MODEL: | TS-G1320F |
| DIMENSION: | 13 СМ |
| MAX POWER: | 35 W |
| IMPEDANCE: | 4 OHM |
| FREQUENCY RANGE: | 33Hz to 24kHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 884938373425 |











i
"" Today
| DIMENSION | 13 СМ |
| MAX POWER | 35 W |
| FREQUENCY RANGE | 33Hz to 24kHz |
| Brand | PIONEER |
| MODEL: | TS-G1320F |
| DIMENSION: | 13 СМ |
| MAX POWER: | 35 W |
| IMPEDANCE: | 4 OHM |
| FREQUENCY RANGE: | 33Hz to 24kHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 884938373425 |