| РАЗМЕР | 13 СМ |
| МОЩНОСТ | 35 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 33Hz to 24kHz |
| Марка | PIONEER |
| МОДЕЛ: | TS-G1320F |
| РАЗМЕР: | 13 СМ |
| МОЩНОСТ: | 35 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 OHM |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 33Hz to 24kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 884938373425 |











i
"" Днес
| РАЗМЕР | 13 СМ |
| МОЩНОСТ | 35 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 33Hz to 24kHz |
| Марка | PIONEER |
| МОДЕЛ: | TS-G1320F |
| РАЗМЕР: | 13 СМ |
| МОЩНОСТ: | 35 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 OHM |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 33Hz to 24kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 884938373425 |