| DIMENSION | 13 СМ |
| MAX POWER | 20 W |
| FREQUENCY RANGE | 65Hz-20KHz |
| Brand | THUNDER |
| MODEL: | TCS-5018 |
| DIMENSION: | 13 СМ |
| MAX POWER: | 20 W |
| IMPEDANCE: | 4 OHM |
| FREQUENCY RANGE: | 65Hz-20KHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800145223268 |



i
"" Today
| DIMENSION | 13 СМ |
| MAX POWER | 20 W |
| FREQUENCY RANGE | 65Hz-20KHz |
| Brand | THUNDER |
| MODEL: | TCS-5018 |
| DIMENSION: | 13 СМ |
| MAX POWER: | 20 W |
| IMPEDANCE: | 4 OHM |
| FREQUENCY RANGE: | 65Hz-20KHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800145223268 |