| РАЗМЕР | 13 СМ |
| МОЩНОСТ | 20 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 65Hz-20KHz |
| Марка | THUNDER |
| МОДЕЛ: | TCS-5018 |
| РАЗМЕР: | 13 СМ |
| МОЩНОСТ: | 20 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 OHM |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 65Hz-20KHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800145223268 |



i
"" Днес
| РАЗМЕР | 13 СМ |
| МОЩНОСТ | 20 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 65Hz-20KHz |
| Марка | THUNDER |
| МОДЕЛ: | TCS-5018 |
| РАЗМЕР: | 13 СМ |
| МОЩНОСТ: | 20 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 OHM |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 65Hz-20KHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800145223268 |