| РАЗМЕР | 10 CM |
| МОЩНОСТ | 21 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 70-20000Hz |
| Марка | JVC |
| МОДЕЛ: | CS-J420X |
| РАЗМЕР: | 10 CM |
| МОЩНОСТ: | 21 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 Ohm |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 70-20000Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4975769413797 |










i
"" Днес
| РАЗМЕР | 10 CM |
| МОЩНОСТ | 21 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 70-20000Hz |
| Марка | JVC |
| МОДЕЛ: | CS-J420X |
| РАЗМЕР: | 10 CM |
| МОЩНОСТ: | 21 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 Ohm |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 70-20000Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4975769413797 |