| РАЗМЕР | 16.5 СМ |
| МОЩНОСТ | 30 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 50Hz-21KHz |
| Марка | THUNDER |
| МОДЕЛ: | TCS-6518 |
| РАЗМЕР: | 16.5 СМ |
| МОЩНОСТ: | 30 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 OHM |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 50Hz-21KHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800145223275 |













i
"" до 7 дни
| РАЗМЕР | 16.5 СМ |
| МОЩНОСТ | 30 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 50Hz-21KHz |
| Марка | THUNDER |
| МОДЕЛ: | TCS-6518 |
| РАЗМЕР: | 16.5 СМ |
| МОЩНОСТ: | 30 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 OHM |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 50Hz-21KHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800145223275 |