| DIMENSION | 16.5 СМ |
| MAX POWER | 30 W |
| FREQUENCY RANGE | 50Hz-21KHz |
| Brand | THUNDER |
| MODEL: | TCS-6518 |
| DIMENSION: | 16.5 СМ |
| MAX POWER: | 30 W |
| IMPEDANCE: | 4 OHM |
| FREQUENCY RANGE: | 50Hz-21KHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800145223275 |













i
"" in 7 days
| DIMENSION | 16.5 СМ |
| MAX POWER | 30 W |
| FREQUENCY RANGE | 50Hz-21KHz |
| Brand | THUNDER |
| MODEL: | TCS-6518 |
| DIMENSION: | 16.5 СМ |
| MAX POWER: | 30 W |
| IMPEDANCE: | 4 OHM |
| FREQUENCY RANGE: | 50Hz-21KHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800145223275 |