| DIMENSION | 16.5 СМ |
| MAX POWER | 30 W |
| FREQUENCY RANGE | 30 - 22,000Hz |
| Brand | JVC |
| MODEL: | CS-J1720X |
| DIMENSION: | 16.5 СМ |
| MAX POWER: | 30 W |
| IMPEDANCE: | 4 OHM |
| FREQUENCY RANGE: | 30 - 22,000Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4975769425721 |










i
"" Today
| DIMENSION | 16.5 СМ |
| MAX POWER | 30 W |
| FREQUENCY RANGE | 30 - 22,000Hz |
| Brand | JVC |
| MODEL: | CS-J1720X |
| DIMENSION: | 16.5 СМ |
| MAX POWER: | 30 W |
| IMPEDANCE: | 4 OHM |
| FREQUENCY RANGE: | 30 - 22,000Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4975769425721 |