| РАЗМЕР | 16.5 СМ |
| МОЩНОСТ | 30 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 30 - 22,000Hz |
| Марка | JVC |
| МОДЕЛ: | CS-J1720X |
| РАЗМЕР: | 16.5 СМ |
| МОЩНОСТ: | 30 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 OHM |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 30 - 22,000Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4975769425721 |










i
"" Днес
| РАЗМЕР | 16.5 СМ |
| МОЩНОСТ | 30 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 30 - 22,000Hz |
| Марка | JVC |
| МОДЕЛ: | CS-J1720X |
| РАЗМЕР: | 16.5 СМ |
| МОЩНОСТ: | 30 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 OHM |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 30 - 22,000Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4975769425721 |