| DIMENSION | 13 СМ |
| MAX POWER | 30 W |
| FREQUENCY RANGE | 50 - 25 000 Hz |
| Brand | JVC |
| MODEL: | CS-J520X |
| DIMENSION: | 13 СМ |
| MAX POWER: | 30 W |
| IMPEDANCE: | 4 ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 50 - 25 000 Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4975769413841 |










i
"" Today
| DIMENSION | 13 СМ |
| MAX POWER | 30 W |
| FREQUENCY RANGE | 50 - 25 000 Hz |
| Brand | JVC |
| MODEL: | CS-J520X |
| DIMENSION: | 13 СМ |
| MAX POWER: | 30 W |
| IMPEDANCE: | 4 ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 50 - 25 000 Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4975769413841 |