| РАЗМЕР | 13 СМ |
| МОЩНОСТ | 30 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 50 - 25 000 Hz |
| Марка | JVC |
| МОДЕЛ: | CS-J520X |
| РАЗМЕР: | 13 СМ |
| МОЩНОСТ: | 30 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 50 - 25 000 Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4975769413841 |










i
"" Днес
| РАЗМЕР | 13 СМ |
| МОЩНОСТ | 30 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 50 - 25 000 Hz |
| Марка | JVC |
| МОДЕЛ: | CS-J520X |
| РАЗМЕР: | 13 СМ |
| МОЩНОСТ: | 30 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 50 - 25 000 Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4975769413841 |