| MODEL | RIVIERA |
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | VIVALUX |
| MODEL: | RIVIERA |
| MAXPOWER-W: | 60.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| MATERIAL: | АЛУМИНИЙ |
| COLOUR: | СИВ |
| TYPE: | ВИСЯЩ |
| EAN | 3800228029053 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| MODEL | RIVIERA |
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | VIVALUX |
| MODEL: | RIVIERA |
| MAXPOWER-W: | 60.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| MATERIAL: | АЛУМИНИЙ |
| COLOUR: | СИВ |
| TYPE: | ВИСЯЩ |
| EAN | 3800228029053 |