| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| COLOUR | ЖЪЛТА ПАТИНА |
| Brand | BELIGHT |
| MAXPOWER-W: | 60.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| HEIGHT: | 51.00 см |
| COLOUR: | ЖЪЛТА ПАТИНА |
| WEIGHT: | 1.900 kg |
| TYPE: | ДОЛЕН НОСАЧ |
| EAN | 3800231890114 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| COLOUR | ЖЪЛТА ПАТИНА |
| Brand | BELIGHT |
| MAXPOWER-W: | 60.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| HEIGHT: | 51.00 см |
| COLOUR: | ЖЪЛТА ПАТИНА |
| WEIGHT: | 1.900 kg |
| TYPE: | ДОЛЕН НОСАЧ |
| EAN | 3800231890114 |