| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| ЦВЯТ | ЖЪЛТА ПАТИНА |
| Марка | BELIGHT |
| МОЩНОСТ W: | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| ВИСОЧИНА: | 51.00 см |
| ЦВЯТ: | ЖЪЛТА ПАТИНА |
| ТЕГЛО: | 1.900 kg |
| ТИП: | ДОЛЕН НОСАЧ |
| EAN | 3800231890114 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| ЦВЯТ | ЖЪЛТА ПАТИНА |
| Марка | BELIGHT |
| МОЩНОСТ W: | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| ВИСОЧИНА: | 51.00 см |
| ЦВЯТ: | ЖЪЛТА ПАТИНА |
| ТЕГЛО: | 1.900 kg |
| ТИП: | ДОЛЕН НОСАЧ |
| EAN | 3800231890114 |