| SERIES | ENDURA |
| SOCKET | E27 |
| COLOUR | АНТРАЦИТ |
| Brand | LEDVANCE |
| SERIES: | ENDURA |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| MATERIAL: | АЛУМИНИЙ |
| LENGTH: | 20.00 см |
| WIDTH: | 16.00 см |
| HEIGHT: | 50.00 см |
| COLOUR: | АНТРАЦИТ |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗА КРУШКА MAX 25W |
| EAN | 4099854460937 |


