| MODEL | STELO |
| SERIES | STELO |
| MAXPOWER-W | 10.0 W |
| SOCKET | E27 |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | LIGHTEX |
| MODEL: | STELO |
| SERIES: | STELO |
| MAXPOWER-W: | 10.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| MATERIAL: | НЕРЪЖД.СТОМАНА,ПЛАСТМАСА |
| WIDTH: | 7.80 см |
| HEIGHT: | 36.00 см |
| COLOUR: | СИВ |
| TYPE: | ГРАДИНСКО |
| EAN | 3800883119021 |


