| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | BELIGHT |
| MAXPOWER-W: | 60.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| LENGTH: | 16.00 см |
| WIDTH: | 16.00 см |
| HEIGHT: | 78.70 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| TYPE: | ВИСЯЩ |
| EAN | 3800231890893 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | BELIGHT |
| MAXPOWER-W: | 60.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| LENGTH: | 16.00 см |
| WIDTH: | 16.00 см |
| HEIGHT: | 78.70 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| TYPE: | ВИСЯЩ |
| EAN | 3800231890893 |