| MODEL | MARIBOR |
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| COLOUR | ЗЛАТО |
| Brand | VIVALUX |
| MODEL: | MARIBOR |
| MAXPOWER-W: | 60.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| MATERIAL: | МЕТАЛ/СТЪКЛО |
| HEIGHT: | 109.00 см |
| COLOUR: | ЗЛАТО |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 15X15X109 CM |
| TYPE: | ВИСЯЩ |
| EAN | 3800228027516 |




