| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| COLOUR | ЗЛАТНА ПАТИНА |
| Brand | BELIGHT |
| MAXPOWER-W: | 60.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| LENGTH: | 18.00 см |
| WIDTH: | 18.00 см |
| HEIGHT: | 98.00 см |
| COLOUR: | ЗЛАТНА ПАТИНА |
| WEIGHT: | 1.000 kg |
| TYPE: | СТОЯЩ |
| EAN | 3800231890442 |


