| MODEL | GENOA |
| MAXPOWER-W | 15.0 W |
| SOCKET | E27 |
| COLOUR | АНТИК |
| Brand | VITO |
| MODEL: | GENOA |
| MAXPOWER-W: | 15.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| HEIGHT: | 75.00 см |
| COLOUR: | АНТИК |
| EAN | 8698553608006 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| MODEL | GENOA |
| MAXPOWER-W | 15.0 W |
| SOCKET | E27 |
| COLOUR | АНТИК |
| Brand | VITO |
| MODEL: | GENOA |
| MAXPOWER-W: | 15.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| HEIGHT: | 75.00 см |
| COLOUR: | АНТИК |
| EAN | 8698553608006 |