| SHEAR TYPE | ЛОЗАРСКИ |
| TOTAL LENGTH | 240.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| SHEAR TYPE: | ЛОЗАРСКИ |
| TOTAL LENGTH: | 240.00 мм |
| TELESCOPIC HANDLES: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.900 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СТОМАНЕНО ОСТРИЕ |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.900 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СТОМАНЕНО ОСТРИЕ |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.900 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СТОМАНЕНО ОСТРИЕ |
| EAN | 3165140903134 |




