| SHEAR TYPE | ЗА КЛОНИ |
| TOTAL LENGTH | 680.00 мм |
| MAX PRUNING DIAMETER | 42.00 мм |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 12003-20 |
| SHEAR TYPE: | ЗА КЛОНИ |
| TOTAL LENGTH: | 680.00 мм |
| MAX PRUNING DIAMETER: | 42.00 мм |
| CUTTING TYPE: | РАЗМИНАВАЩИ ОСТРИЕТА |
| TELESCOPIC HANDLES: | No |
| ALUMINIUM HANDLES: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.035 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| EAN | 4078500043366 |







