| SHEAR TYPE | ЗА КЛОНИ |
| TOTAL LENGTH | 670.00 мм |
| MAX PRUNING DIAMETER | 42.00 мм |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 12040-20 |
| SHEAR TYPE: | ЗА КЛОНИ |
| TOTAL LENGTH: | 670.00 мм |
| MAX PRUNING DIAMETER: | 42.00 мм |
| CUTTING TYPE: | РАЗМИНАВАЩИ ОСТРИЕТА |
| TELESCOPIC HANDLES: | Yes |
| LENGTH MIN/MAX: | 520-670 MM |
| ALUMINIUM HANDLES: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.975 kg |
| EAN | 4066407022119 |







