| SHEAR TYPE | ЗА ТРЕВА |
| TOTAL LENGTH | 31.00 мм |
| BLADE LENGTH | 111.00 мм |
| Brand | CONMETALL |
| MODEL: | FLOR10750 |
| SHEAR TYPE: | ЗА ТРЕВА |
| TOTAL LENGTH: | 31.00 мм |
| BLADE LENGTH: | 111.00 мм |
| BLADE GROUND: | САМОЗАТОЧВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| ALUMINIUM HANDLES: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.240 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| EAN | 4035300002436 |




