| SHEAR TYPE | ЛОЗАРСКИ |
| TOTAL LENGTH | 200.00 мм |
| BLADE LENGTH | 0.55 мм |
| Brand | BASIC |
| SHEAR TYPE: | ЛОЗАРСКИ |
| TOTAL LENGTH: | 200.00 мм |
| BLADE LENGTH: | 0.55 мм |
| CUTTING TYPE: | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| ADDITIONAL INFORMATION: | С РЕЗЕРВНО ОСТРИЕ |
| EAN | 3800123109027 |


