| POWER CONSUMPTION | 900 W |
| MAX DELIVERY CAPACITY | 3000.00 L/hr |
| MAX DELIVERY HEIGHT | 55.00 м |
| MAX SUCTION HEIGHT | 8.00 м |
| Brand | WILO |
| MODEL: | HIPERI 1-5 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 900 W |
| MAX DELIVERY CAPACITY: | 3000.00 L/hr |
| MAX DELIVERY HEIGHT: | 55.00 м |
| MAX SUCTION HEIGHT: | 8.00 м |
| PRODUCT WEIGHT: | 6.000 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4048482385136 |







