| GARDEN TOOL TYPE | ГРЕБЛО |
| TOTAL LENGTH | 320.00 мм |
| WORKING WIDTH | 500 мм |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 3103-20 |
| GARDEN TOOL TYPE: | ГРЕБЛО |
| TOTAL LENGTH: | 320.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 500 мм |
| HANDLE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.100 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | . |
| EAN | 4078500310307 |


