| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ГРЕБЛО |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 320.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА | 500 мм |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | 3103-20 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ГРЕБЛО |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 320.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 500 мм |
| ДРЪЖКА: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.100 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | . |
| EAN | 4078500310307 |


