| GARDEN TOOL TYPE | ГРЕБЛО |
| TOTAL LENGTH | 130.00 мм |
| WORKING WIDTH | 470 мм |
| Brand | МАРОСА |
| MODEL: | 141336 |
| GARDEN TOOL TYPE: | ГРЕБЛО |
| TOTAL LENGTH: | 130.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 470 мм |
| HANDLE: | No |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 18 ЗЪБА |
| EAN | 3800233874686 |






2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| GARDEN TOOL TYPE | ГРЕБЛО |
| TOTAL LENGTH | 130.00 мм |
| WORKING WIDTH | 470 мм |
| Brand | МАРОСА |
| MODEL: | 141336 |
| GARDEN TOOL TYPE: | ГРЕБЛО |
| TOTAL LENGTH: | 130.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 470 мм |
| HANDLE: | No |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 18 ЗЪБА |
| EAN | 3800233874686 |