| GARDEN TOOL TYPE | ГРЕБЛО |
| TOTAL LENGTH | 1300.00 мм |
| Brand | CONMETALL |
| MODEL: | 22 ЗЪБА 130 CM |
| GARDEN TOOL TYPE: | ГРЕБЛО |
| TOTAL LENGTH: | 1300.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 22 ПЛОСКИ ЗЪБЦИ |
| EAN | 4035300003778 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| GARDEN TOOL TYPE | ГРЕБЛО |
| TOTAL LENGTH | 1300.00 мм |
| Brand | CONMETALL |
| MODEL: | 22 ЗЪБА 130 CM |
| GARDEN TOOL TYPE: | ГРЕБЛО |
| TOTAL LENGTH: | 1300.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 22 ПЛОСКИ ЗЪБЦИ |
| EAN | 4035300003778 |