| POWER | 2100 W |
| PLATES COVER | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE | 310 X 240 MM |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | CGC2100S $ |
| TYPE: | BROIL |
| POWER: | 2100 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| PLATES COVER: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE: | 310 X 240 MM |
| AUTOMATIC BAKING SYSTEM: | Yes |
| REMOVABLE PLATES: | Yes |
| COVER: | Yes |
| AUTOMATIC PROGRAMS: | Yes |
| REMOVABLE DRIP TRAY: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | No |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| DIMENSIONS: | 18 X 38 X 32 СМ. |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.000 kg |
| EAN | 3838782606250 |













