| POWER | 2000 W |
| PLATES COVER | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE | 310 X 220 MM |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TCG3323 |
| TYPE: | BROIL |
| POWER: | 2000 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| PLATES COVER: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE: | 310 X 220 MM |
| AUTOMATIC BAKING SYSTEM: | No |
| REMOVABLE PLATES: | Yes |
| COVER: | Yes |
| AUTOMATIC PROGRAMS: | No |
| REMOVABLE DRIP TRAY: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 0.90 м |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.120 kg |
| EAN | 4242005403578 |


















